Header Ads   Header Ads

2021'de Yatırım Yapılabilecek En İyi 3 Altcoin


Açık konuşalım. Bitcoin şu anda iyi bir yatırım değil. 2021'in başında 63.729 dolarla zirve yaptı ve altı aydan kısa bir süre içinde % 42,65 oranında düştü. 

Bu nedenle, kripto heyecanına katılmak istiyorsanız, altcoinleri aramanızı öneririz. Ve 2021, kripto yeniliklerinin yılı olduğu için, spot ışığı hak eden üç kriptoyu burada bir araya getirdik.


STC (Student Coin)


Öğrenci Parası blockchain yardımcı programına yönelik benzersiz yaklaşımıyla kripto meraklılarını fethetti. Projenin arkasındaki ekip, öğrencilerin ve girişimcilerin en büyük sorunu olan fon toplama sorununu çözecek bir şey geliştirmeye karar verdi. 

En iyi üniversitelerin çoğu pahalıdır, girişimciler için rekabet seviyesi gün geçtikçe artar ve bankalar çok fazla ücret alır. 

Ancak Öğrenci Parası Ekosistemi, kullanıcıların kendi STC tabanlı belirteçleri karşılığında kitle fonlaması teklifleri yayınlamasına olanak tanır. Kolay, hızlı ve ücretler neredeyse hiç fark edilmiyor. Stake lansmanından sadece 12 saat sonra 1.2 milyar tokene sahip olmalarına şaşmamalı. 


STC Token'ın üç aydan kısa bir sürede 0,0002$'dan 0,065$'a yükselmesi bu şekilde oldu.


BNB (Binance Coin)


Dünyanın en çok kullanılan kripto borsalarından biri olan Binance'i herkes bilir. 100'den fazla farklı ticaret çifti, düşük ücretler ve hızlı transferler ile platform, profesyonel bir yatırımcının ihtiyaç duyacağı her şeye sahiptir. 

Ve bu yıl, 38 dolardan başlayan ve neredeyse 700 dolara ulaşan çekirdek tokenine giderek daha fazla insan yatırım yapmaya başladı. BNB piyasa değeri 51 milyar doları aşıyor, bu da her şeyi söylüyor. 


XLM (Stellar Lumens)


XLM'nin arkasındaki ekip, dünyanın yarısından fazlasının banka hesabı olmadığı için insanlara bankalara bir alternatif sağlamak amacıyla jetonu geliştirdi. 

Stellar, kullanıcıların hem varlıkları hem de menkul kıymetleri alıp satabilecekleri, kökenine göre merkezi olmayan bir kripto borsasıdır. XLM'nin piyasa değeri 10 milyar dolara yakın, bu da 0,003 dolardan başlayıp 0,86 dolara ulaştığı gerçeğini bilmek şaşırtıcı değil.

İnsanlar neden Yıldız Ekosistemi konusunda heyecanlanıyor? Çünkü yalnızca çoklu para birimi işlemleri sağlamakla kalmaz, aynı zamanda istenmeyen postaları da algılar ve defterin taşmasını önler. 


Bonus

Bu yıl popüler hale gelen başka altcoinler de var ve gelişimleri gerçek hayattaki sorunları çözme dürtüsünden kaynaklanıyor. 

Bunların arasında, örneğin doğal elektrik kullanımını etkileyecek olan Energy Web Token'ı bulabilirsiniz. Öğle Yemeği Parası, restoran incelemeleri için bir ödül olarak verilecek olan LMY jetonuyla birlikte gelir. 

İşte listemiz bu. Başka değerli altcoinler biliyorsanız, utanmayın ve bunları aşağıda yorumlarda listeleyin!


Yer alan bilgiler coinlerin elde ettiği başarılar ve yazarların şahsi görüşüne dayanmaktadır. Yatırım tavsiyesi kapsamında değildir.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski