Header Ads   Header Ads

Binance TL Yatırma ve Çekme

 Binance TL Yatırma ve Çekme


Binance para yatırma ve çekme işlemleri son yapılan düzenlemeler çerçevesinde yatırımcılar tarafından merak ediliyor. Videoda detaylı bir şekilde açıklandığı şekilde Binance üzerinden mevcut durumda kolay bir şekilde para yatırma ve çekme işlemlerini yapabilirsiniz.

Binance Para Yatırılıyor mu?

Binance işlem hacmi açısından kripto borsaları arasında ilk sırada yer alıyor. Güvenilir olması, kullanıcılara kolaylık sunması ve çeşitli altcoin’leri barındırması açısından Binance üzerinden işlem yapan sayısı da oldukça fazlalık taşıyor. Yakın zamana kadar Binance için Türkiye’deki kullanıcılar doğrudan Papara ya da İnnial gibi uygulamalar üzerinden para yatırma ve çekme işlemlerini yapabiliyordu. Ancak yapılan düzenlemeler gereğince artık kripto borsalarına bankalar dışında para yatırma ve çekme işlemleri Türkiye’den yapılmıyor.

Bu durumda ise Binance TR para yatırma seçeneği üzerinden Binance hesabınız için işlemleri yapabilirsiniz. Öncelikle videodaki adımları takip ederek doğrudan Binance üzerinden TL almanız kredi ya da banka kartı ile mümkün. Bunun için hesabınıza giriş yaptıktan sonra Yatırma sekmesinden USDT alımı yapmanız gerekiyor. USDT almak istediğiniz TL tutarını ekrana girerek kart bilgileriniz ile işlem yapabilirsiniz. Daha sonra bu tutarı ya da kripto varlıklarınızı Binance TR’ye gönderebilirsiniz.

Binance Para Nasıl Çekilir?

Türkiye’deki kripto yatırımcıları için Binance TR doğrudan bankalar üzerinden para yatırma ve kripto para alma işlemlerine olanak tanıyor. Ziraat Bankası ve Vakıfbank hesapları olanların anında yapabildikleri para yatırma işlemleri, diğer bankalar tarafından da mesai saatleri içinde gerçekleştiriliyor. Binance TR’yi kullanarak kendi adınıza açılmış olan banka hesaplarından para yatırabilirsiniz.

Binance TR’ye yatırmış olduğunuz TL cinsinden varlığı ise videoda anlatıldığı şekilde Binance hesabınıza transfer edebilirsiniz. Aynı şekilde Binance üzerinde bulunan paranızı da Binance TR hesabınıza transfer ederek buradan çekebilirsiniz. Binance TR’ye gelen parayı sisteme kaydetmiş olduğunuz banka hesabı üzerinden alabilirsiniz. Bunu yapabilmek için ise hesabınızın kimlik doğrulamasının yapılması gerektiğini de unutmamanız gerekiyor.

Söz konusu yöntemler ile iki platform arasında işlemlerinizi hızlı şekilde yapabilir ve transfer ücreti de ödemeden gerçekleştirebilirsiniz. Binance üzerinden nasıl para çekilir sorusuna yanıt olarak şimdilik güvenli ve hızlı yöntem olarak Binance TR’yi tercih edebilirsiniz.


Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski