Header Ads   Header Ads

Binance'e Nasıl Kayıt Olunur? Hesap Nasıl Açılır?

Binance Kayıt Olma – Binance Üyelik Açın

Binance nasıl üye olunur sorusu kripto para dünyasına girecek olan kişilerin merak ettiği bir sorudur. Binance, Çin'de bulunan ve Bitcoin ve altcoin ticareti yapabileceğiniz bir borsasıdır. 2017 yılında altcoinlerin değerinin çok hızlı arttığı bir dönemde mevcut borsalar piyasa talebine yetişemeyince üyelik askıya alınmıştır.

Ancak günümüzde Binance, sağlam altyapısıyla üye toplamaya devam etmekte ve şu anda dünyanın en büyük ve en güvenilir altcoin borsası haline gelmiştir. Binance, Çin, Singapur, Malta, Avrupa ve Amerika Birleşik Devletleri'ndeki ofislerinde binlerce çalışanı ile kendi alanında bir numaralı borsadır. Bu nedenle, ilk kez kripto para birimine yatırım yapıyorsanız Binance üyelik işlemleri ile ticaret yapmaya başlayabilirsiniz.

Binance kayıt ol


Binance’in Sahibi Kim?

Binance, 1977 doğumlu Changpeng Zhao'ya aittir. Chanpeng Zhao, babası Çin'den sınır dışı edildikten sonra Kanada'ya göç eden bir Çinlidir. Eğitimine Kanada'da devam eden Zhao, McGill Üniversitesi'nde bilgisayar bilimi okumuştur. Eylül 2017'de Çin merkezli bir borsa olarak kurulan Binance, Çin hükümetinin kripto para ticaretini yasaklamasının ardından Japonya'ya taşınmıştır. Japonya ve Malta'da Bitcoin ve kripto para birimlerine sıkı düzenlemeler getiren ofisler açılmıştır. Bu gelişmelerin ardından Binance, hiçbir ülkede kripto para borsası olarak değerlendirilemez. Ancak uzmanlar Binance'in bir Çin borsası olduğu konusunda hemfikirdir.

Binance Nasıl Kullanılır?

Daha önce çevrimiçi para birimi veya hisse senedi ticareti yaptıysanız, Binance kayıt olma ve kullanma çok kolay bir işlemdir. Tüm işlemlerde olduğu gibi, coin alım satım ekranında alıcı ve satıcı fiyatları görüntülenir. Binance üyelik açma ardından ise, para yatırmak için PayPal veya ‘Para Yatırma’ bölümündeki alternatif bir yöntemle hesabınıza para yatırmanız gerekir.

Papara ile para alışverişi hakkında bilinmesi gereken en önemli şeylerden biri şudur: Aktarılan hesap sahibi ve Binance hesap sahibi aynı kişi olmalıdır. Ödeme, alıcının bilgileri onaylandıktan sonra yapılacaktır. Al/sat bölümünde Bitcoin (BTC) veya diğer kripto para birimleri seçilir ve alım yapmak için tutar girilir. Aynı durum satış anında da geçerlidir. Bu açıdan Binance para yatırma işlemleri oldukça kolaydır.

Binance’e Nasıl Kayıt Olunur?

Binance borsası üyelik işlemi için ilk olarak Binance internet sitesini açmalı ve sonrasında sayfanın sağ üst köşesinde bulunan ‘Kayıt Ol’ düğmesine basmalısınız.

Binance kayıt ol 

Ardından kayıt sayfası ile karşılaşacaksınız. Bu adımda e-posta adresinizi ve şifrenizi girmelisiniz. Binance koşullarını okuduktan sonra ise onay kutucuğuna tıklayarak ‘Kayıt Ol’ düğmesine basmalısınız. Direkt bu link ile ömür boyu komisyon indirimli üyelik sayfasına girebilirsiniz. LİNK TIKLA

Binance Borsasına Ömür Boyu %10 Komisyon İndirimli Üye Olmak İçin TIKLA .
Bu aşamada şifre belirlen büyük harf ve sayı içermesine dikkat etmelisiniz. Ayrıca şifreniz en az 8 karakterden oluşmalıdır. Binance kayıt ol düğmesine bastıktan sonra ise yurttaşı olduğunuz ülkeye dair olan bölümü kendinize göre işaretlemelisiniz. Hesap oluştur kısmını seçtikten sonra gerçek kullanıcı olup olmadığınıza dair şu şekilde bir yapboz ile karşılaşacaksınız;

Binance kayıt ol

 

Bu adımdan sonra ise e-posta adresinize gelen doğrulama kodunu 30 dakika içerisinde girmeniz gerekir. Doğrulama kodundan sonraysa başarılıyla kaydolmuş olursunuz.

Binance kayıt ol


Binance Güvenilir Mi?

Milyonlarca kullanıcı Binance üyesi olduğundan ve kesintisiz kripto para ticaretine izin verme konusunda uzun bir geçmişe sahip olduğundan, veri yorumları güvenilirdir. Bu açıdan pek çok kişi Binance'in bu borsaların en büyük ve en iyi spot borsası olduğunu bilmemektedir. Binance'in güvenilir olup olmadığını merak ediyorsanız, öncelikle Binance'in aldığı güvenlik önlemlerini ve kripto paralarının piyasadaki değerini bilmeniz gerekir.

Binance, kullanıcı hesabınızı iki faktörlü kimlik doğrulama ile koruyabilen güvenli bir değişim olarak kabul edilir. Binance, kullanıcıların satın aldıkları kripto para birimlerini korumalarına olanak tanıyan bir cüzdan hizmeti sunar. Ancak iş cüzdanınıza para yatırdığınızda, özel bir anahtar içerir, bu da borsanın varlıklarınızı yönettiği anlamına gelir. Bu açıdan Binance para çekme ve yatırma konuları sıkıntısız gerçekleşmektedir.

Neden Binance Tercih Edilmeli?

Binance, dünyanın en büyük altcoin borsası olduğundan, bu borsada işlem yapmak, en yüksek hacme ve likiditeye sahip borsa olduğu için bir saniyeden az sürer. Çoğu durumda, herhangi bir parçayı satın alabilir veya sahip olduğunuz parça için bir alıcı bulabilirsiniz. Ayrıca Binance, Binance'de sahte paralar bulmaması için borsada listelenecek altcoinleri dikkatle seçer. Binance, kullanıcı güvenliğine çok zaman harcamakta ve sektördeki en iyi borsalardan biri olarak kabul edilmektedir. Bundan dolayı Binance üye ol seçeneği ile bu borsaya üye olabilirsiniz. Bu sayede bütün işlemlerini güvenli bir borsada yapma imkanı elde edersiniz.

 Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski