Header Ads   Header Ads

Gate.io Üye Ol - Gate io Kayıt ol

 

Gateio Kayıt Olmak – Gateio Üyelik Açın

Gateio işlemleri gün geçtikçe artmaktadır. Gateio, Çin'de kurulmuş bir kripto para borsasıdır. Ancak bugün genel merkezimizin Çin'de değil, ABD'de Virginia'dadır. Bu borsanın Gate Technology Incorporated tarafından işletildiğine inanılmaktadır. Ünlü kripto para birimleri Bitcoin ve Ethereum gibi yüzlerce kripto para bu borsaya yatırılabilir. Bunun için gateio üyelik gerekmektedir. Aynı zamanda bu borsa, yatırımcılara gelişmiş fonksiyonlar sunarak kullanıcı sayısını artırmayı hedeflemektedir.

Gate.io Üye Ol - Gate io Kayıt ol


Gateio Özellikleri Neler?

Gateio üye olma işlemini tamamlayıp yatırım yapanlar, borsa tarafından sunulan ticaret platformundan yararlanabilirler. Sistemde kripto paralar alınıp satılabilir. Kullanıcılar sadece sistemde görüntülenen komutları kullanarak hızlı ve kolay bir şekilde işlem yapabilirler. Ayrıca işlem platformunda grafikler de mevcuttur. Bu açıdan dakika, saat ve günlük gibi zaman dilimlerini seçerek fiyat değişiklikleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Kullanıcılar platformdaki geçmiş işlemleri ve bakiyeleri görüntüleyebilir.

Gateio Nasıl Kayıt Olunur?

Gateio nasıl üye olunur sorusunun cevabının ilk adımı web sitesini ziyaret etmektir. Ardından web sitesindeki ‘Sign Up’ butonuna tıklamanız gerekiyor.

Gate.io Üye Ol

Kayıt formunu görüntülemek için üzerine tıklamalısınız. Form sizi ülkenizi, kullanıcı adınızı, e-posta adresinizi ve şifrenizi girmeye davet eder. Kullanıcı adı benzersiz olmalı ve parola güçlü olmalıdır. Bilgileri girdikten sonra ‘18 yaşından büyüğüm ve gizlilik politikasını kabul ediyorum’ ifadesini onaylamanız gerekmektedir. Ardından ‘İleri’ (Next) düğmesine tıklamalısınız.

Sonraki adımda Gateio kayıt olma için bir şifre belirlemeniz istenecektir. Bu şifre güçlü olmalıdır. Bu ek bir güvenlik adımıdır, bu nedenle ilkinden farklı bir parola belirlemeniz gerekir. Ardından robot olmadığınızı kanıtlamak için doğrulama yapmanız gerekir. Son olarak, e-posta ile gönderilen bağlantıya tıklayarak hesabınızı etkinleştirebilirsiniz.Hesabınız olduğunda, borsada işlem yapabilmek için fon şifresi oluşturmanız da gerekmektedir. Gate fon şifresi oluşturmak için hesabınıza giriş yaptıktan sonra profil simgenize tıklayın ve buradan Security Verification sekmesini açın. Açılan sayfada fon şifresi bağlantısına tıklayın. Buradan belirli bir sürede geçerli olacak fon şifrenizi belirlemeniz gerekecektir. Bu şifre ile birlikte daha sonra borsada işlem yapabilirsiniz. Eğer Gate fon şifre unutma söz konusuysa aynı sayfadan fon şifresini de kolay bir şekilde değiştirmeniz mümkündür.


Gateio VIP 1 Nasıl Olunur?

Gateio üye ol işleminden sonra VIP 1 olmak için birkaç adım gerekir. Gateio iki farklı VIP paketi işletir, biri yalnızca GT parçalarının sahipliğini gerektirir ve diğeri 30 gün boyunca GT'nin sahipliğini talep eder. GT sahipliği için 1 gün hesaplanır ve ortalaması alınır. Belirli bir günde GT yoksa, o gün için GT Hold değeri şu şekilde hesaplanır: İşlem hacmi, tüm spot piyasa işlemlerini içerir ve sürekli bir sözleşmede tutarın 0, ile çarpımıdır. Yalnızca ticaret hacmi varsa ve GT parçası yoksa, VIP seviyesi bir çentik aşağı inecektir.

Gateio Nasıl Kullanılır?

Kullanıcılar, Gateio adlı bir kripto para borsasına yatırım yapmak için hangi özelliklere ihtiyacı olduğunu bilmelidir. Bu açıdan mevcut özellik türleri ve Gateio'nun nasıl kullanılacağı hakkında daha fazla bilgi sahibi olmanız önemlidir. İlk kez Gateio kayıt ol işlemini yaptığınızda, internet tarayıcınız üzerinden web sitesine erişmek veya bilgisayarınızdan işlem yapmak için mobil uygulamayı kullanabilirsiniz.

Böylece kripto para alıp satabilirsiniz. Sistem kripto parasının fiyatını grafikten görebilirsiniz. Bu sayede farklı dönemlerde fiyatların gelişimini analiz etme yeteneğine erişebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken bu kripto para borsasında hesap açmaktır. Ardından Gateio para yatırma işlemlerine başlayabilirsiniz.

Gateio Güvenilir Mi?

Kripto para borsaları güvenli mi sorusu kripto piyasası tüccarlarının en çok merak ettiği konulardan biridir. Bu açıdan Gateio güvenilir mi sorusu da ortaya çıkmıştır. Herkes parasını güvende tutmak ve güvenle ticaret yapmak ister. Kripto para piyasaları düzenlenmemiş ve denetlenmemektir. Bu nedenle güven kaygısı oldukça yaygındır. Ancak Gateio para çekme işlemlerine bakarsanız güvenliğin çok önemli olduğunu görebilirsiniz. Kullanıcılar, oturum açma bilgilerini, kimliklerini ve yatırımlarını korumak için ellerinden geleni yaparlar.

Aynı zamanda kullanıcılar, hesap oluştururken çeşitli güvenlik prosedürlerinden geçerler. Bunun yanı sıra kayıt olma esnasında oluşturulan şifreyi daha güçlü hale getirmek için bazı uyarılar da mevcuttur. Sisteme üye olduktan sonra iki faktörlü kimlik doğrulamayı etkinleştirebilirsiniz. İki Adımlı Doğrulama, bir telefon numarası veya Google'ın doğrulama sistemi aracılığıyla yapılabilir. Bu nedenle istenmeyen kişiler hesabınıza ulaşamaz. Bu sayede siz de güvenli bir şekilde yatırımlarınızı yapabilirsiniz.

1 Yorumlar

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski