Header Ads   Header Ads

Beşiktaş Fan Token nedir? ne zaman çıkacak?

Beşiktaş Fan Token nedir? ne zaman çıkacak?

Kripto para sektöründe spor kulüpleriyle yapılan “fan token” diğer adıyla “taraftar token” iş birlikleri son dönemlerde oldukça popüler. Bu fan token’lara Türk takımlarından Galatasaray, Fenerbahçe ve Trabzonspor gibi takımlarda mevcut. Fenerbahçe Fan Token geçtiğimiz günlerde Paribu üzerinde ön satışı gerçekleştirilmişti kullanıcılar oldukça güzel karlar elde etmişti. Bu serüvene ortalıkta dolaşan söylemlere göre Beşiktaş da katılıyor.

 

Beşiktaş bu işten ne kadar kazanacak?

Beşiktaş Fan Token ön satış anlaşması yapıldığı takdirde Beşiktaş’ın kasasına önemli miktarda kaynak girmiş olacak. Bu rakam henüz netlik kazanılmadığı belirtiliyor. Peki Beşiktaş bu anlaşmayı hangi borsa ile yapacak? Bu konu henüz netlik kazanmamış olmasıyla beraber güçlü ihtimaller arasında Paribu, Bitci ve Socios mevcut.

 

Trabzonspor ve Galatasaray aynı marka olan Socios ile anlaşma sağlarken, Fenerbahçe Türk borsası olan Paribu ile anlaşma sağlamıştı. Beşiktaş’ın hangi borsa ile anlaşma yapacağı netlik kazanmamış olmasa da Socios CEO’su Alexandre Dreyfus’un attığı tweet Beşiktaş’ın Socios ile anlaşmaya gidebileceği ihtimalini bir hayli arttırdı.

Chiliz(Socios) Borsasına Üye Olmak İçin TIKLA .Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski