Header Ads   Header Ads

Smart Marketing Token Nedir? SMT Nasıl Alınır?

Smart Marketing Token Nedir? SMT Nasıl Alınır?

 

Smart Marketing Token ICO

İnternet ve Blok zinciri çok hızlı geliştiğinden, E-Ticaret ve blok zinciri işletmeleri pazarlama ve reklam çözümleri istek ediliyor. Kripto endüstrisinde işinizin bu dönemlerde büyümesine yardımı olabilecek bir platform bulabilmek çok zor olabilir. Fakat, stake etme ve reklamcılığı Smart Marketing Token ile birleştirmenin bir yolu belirlendi.

 

Smart Marketing Token Kullanmanın avantajları neler?

Eşi benzeri olmayan fikirler ile dolu genç ve yenilikçi bir ekiple, Smart Marketing Token platform, ICO, IEO ve IDO platformları için hizmet verme konsepti ile ortaya çıktı. Amaçladıkları şey, blok zincirin sesini dünya çapında tanıtmaktır. Smart Marketing Token platformu, hizmet sağlayan bir işletme olarak işlem görecektir.

Temel yardımcı programlar şöyle olacaktır:

SMS: Hizmetler için ödeme yapabilmenin birincil yolu SMT olacaktır. Ayrıca fiat ödemeleri, sezonluk olarak SMT geri alımlarına dönüştürülecektir.

 

SMT sahipleri: İlk olarak daha geniş pazarlama projeleri ve Akıllı Pazarlama Eğitim platformuna erişim sağlayabilecek.

Bunun beraberinde STC fırlatma rampası fonları, sahipleri birbirinden benzersiz bonus alacaklar. Buna ek, temel ve proje analizlerine de erişebilecekler.

SMT Staking platformda mevcut olacak 31 Ekim 2021.

 

Smart Marketing Token, promosyonu her projeye kişiselleşmiş bir temelde entegre etmeye çalışsa da, bir takım kategoriler yarı standartlaştırılacaktır, örneğin:

·         Youtube ve Twitter etkileyicilerinin tanıtımı;

·         Projenin tasarım analizi;

·         Gelişmiş pazarlama ağı;

·         Uzun vadeli topluluk oluşturma;

·         Reklam optimizasyonu ve içerik pazarlaması;

·         Ortaklık programı kurulumu.

 

Smart Marketing Token nedir?

AkıllıPazarlama Simgesi ETH Ağı üzerine kurulmuş bir ilk tokenize pazarlama ajansı platformu olmakta.

Ana hedefleri, kripto paraların dünyasına uygun, profesyonellik ve esnek pazarlama yaklaşımlarıyla giren temel projeleri desteklemektir. Öğrenci Para Terminalinde(STC) oluşturulan bir blok zinciri projelerinin tanıtımından sorumlu olacaklar.

Sağlanan hizmetlerin çoğu, SMT Jetonlarına ödenecektir. Platform, Ajansın müşterileri ile jeton sahipleri arasında, müşterilerin doğrudan yatırımcılara fayda sağlayabileceği köprü oluşturmayı hedefliyor.

 

Smart Marketing Token Ekosistemi nelerden oluşuyor?

 

SMT, ICO’ları tanıtmanın yanında, Akıllı Pazarlama hizmetlerine dayanan jeton başarısı ile kapsamlı ürünler ve çözümler geliştirecek sağlam bir pazarlama firmasının temelidir.

 

Sabit ücret promosyonu: hizmet, STC Ekosisteminin kaynak yaratmasında toplanan net karın %3’üne mal olacak.

Oylama sistemi: Her 3 ayda bir Smart Marketing Token, SMT sahiplerine seslerini duyurabilmeleri için bir fırsat sağlayacaktır. Bu, kullanıcıların SMT’nin tanıtmasını istedikleri şeylere oy vererek düşündükleri şeylerini bilmelerini sağlayacaktır.

SMT hizmetleri: Kullanıcılar, diğer birçok hizmetin dışında logolar, afişler, pazarlama materyalleri ve Facebook gönderi şablonu satın alma seçimine sahip olacaklar.

Şeffaflık ve meşruiyet: Ekibin faaliyetleri şeffaftır, Avrupa Birliği (AB) standartlarına göre hareket eder.

Esnetme: Bir stake ve geri alım programı başlatmayı planlıyorlar.

Eğitim hizmeti: SMT, içerik oluşturucular tarafından geliştirilmiş olan ve yalnızca SMT sahiplerinin iyi pazarlama ipuçlarını ve püf noktalarını almaları için kullanabilecekleri bir eğitim pazarlama platformu sağlayacaktır.

 

Smart Marketing Token Nasıl Alınır?

Sorumluluk Reddi: haber/tavsiye olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım yapacak kişiler bu kararı kendi özgür iradeleriyle almalıdırlar. Oluşabilecek mağduriyetlerden site yazarı ve yönetimi bir sorumluluk kabul etmemektedir.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski