Header Ads   Header Ads

Paribu yeni üye olan kullanıcılarına toplam 1 milyon 200 bin TL değerinde kripto para hediye ediyor

 Türkiye’nin en yüksek kripto para işlem hacmine sahip platformu olan Paribu, 30 Kasım-5 Aralık arasında borsasına yeni üye olan kullanıcılara toplam 1 milyon 200 bin TL değerinde kripto para hediye ediyor.40 TL değerindeki kripto para hediyesinden faydalanmak  için 30 Kasım ve 5 Aralık arasında Paribu’ya üye olmanız ve kimlik doğrulama işlemini gerçekleştirmeniz yeterli olacaktır. 

Paribu, bu kampanyada 30 Kasım ve 1 Aralık’ta üye olacak kullanıcılara 40 TL değerinde CHZ;  2-3 Aralık’ta üye olan üyelerine 40 TL değerinde AVAX; 4-5 Aralık’ta üye olan üyelerine 40 TL değerinde ALGO hediye edecek.

Bu kampanyadan 30 Kasım 2021 tarihi ve sonrasında Paribu’ya üye olup online kimlik doğrulamasını tamamlayan yeni üyeleri yararlanabilecek. Ayrıca ilgili tarihten önce üye olmasına rağmen kimlik doğrulamasını tamamlamamış üyelerin  doğrulama işlemini tamamlamaları halinde faydalanabilecek.

Altcoin hediyesi, ilgili tarihlerde her gün ilk üye olan 5000 kişiye verilecek. Hediye, Paribu mobil uygulamasından yapılacak girişler için geçerli olacak.

Kampanya koşulları için tıklayın.


Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski