Header Ads   Header Ads

Shiba İnu Nedir? Shiba Coin Nasıl Alınır?

SHIBA INU


 Son dönemde kripto paralar teknolojiyle fazlasıyla ilgilenmektedir. Birçok platform ayrıca kripto paraların rakibi olarak üretilmektedir. Shiba Inu, ilk piyasaya çıktığında oldukça düşük bir piyasa değeriyle satışa sunulmuştu. Ancak şu an bu spekülatif kripto paralara oldukça fazla talep gelmektedir. Günümüzde Shiba Inu meme coinler arasında en popüler coin sıralamalarına girmektedir.


Shiba Inu Nedir?


Shiba, altyapı olarak Ethereum ağını kullanmaktadır. Ayrıca merkezi olmayan finans ürünleri yaratmak için akıllı sözleşmeleri kullanmaktadır. Üstelik Shiba, günümüzde birçok kripto para sitesinde oldukça kolay alınabilmektedir. Shiba, ilk tanıtıldığında Doge’a bir rakip olarak piyasaya sürülmüştü. Ancak bir süre sonra fiyatı oldukça fazla düşerek yatırımcılarını üzmüştü. Ancak elinde Shiba tutarak satmayan yatırımcılar şu an oldukça güzel kar oranları yakalamaktadır.


Shiba Inu Nasıl Alınır?


Günümüzde Shiba oldukça fazla tercih edilmektedir. Üstelik ülkemiz dahil olmak üzere birçok sitede listelenmektedir. Son gelişmelerden sonra Shiba, oldukça yüksek bir grafik göstermektedir. Kripto para piyasası son günlerde oldukça hareketli zamanlar geçirmektedir. Bir meme coin olarak piyasaya çıkan shiba günümüzde birçok sitede en üst sıralarda yer almaktadır. Hacim olarak incelendiğinde kripto para dünyasında yeni rekorlara ayrıca imza atmaktadır.


Shiba Inu, bir dönem ayrıca Elon Musk’ın sosyal medya hesabında isminden söz ettirmişti. Günümüzde aktif olarak birçok sitede bu kripto para listelenerek alım ve satışı yapılmaktadır. Üstelik birçok sitede son zamanlarda en fazla hacim sahibi coin olarak bilinmektedir. 


 

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski