Header Ads   Header Ads

Yasal Uyarı

Risk Açıklaması: Kripto paralarla ve/veya finansal araçlarla işlem yapmak yüksek seviyede risk içermektedir ve yatırım miktarınızın bir kısmını veya tamamını kaybetmenize sebep olabilir, bu sebeple tüm yatırımcılar için uygun değildir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleyici kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. Kaldıraçlı işlem yapmak finansal riskleri yükseltmektedir. Kripto paralar veya diğer finansal araçlar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz ve ihtiyacınız olduğunda profesyonel tavsiye almayı deneyiniz. birbtc.net sitemizde yer alan bilgilerin fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. birbtc.net sitesi burada yer alan bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.


Sorumluluk Reddi Beyanı: birbtc.net reklamlarla veya reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak internet sitesinde görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilir. birbtc.net’de yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla yapılmaktadır. Bu yüzden, birbtc.net’den yönlendirilen reklam linkleri birbtc.net onayından bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler kullanıcı sorumluluğundadır.


Özetle birbtc.net sitesinde yer alan bilgilerin hiç biri yatırım tavsiyesi kapsamında değildir. Bilgilerin tamamı kişisel görüş ve deneyimlerdir. Sadece buradan alınan bilgiye dayalı olarak yapılan yatırımlarda oluşacak kayıplarınızdan ötürü birbtc.net sitesi sorumluluk taşımamaktadır. Asıl amacımız bir çok Kripto Para haberini bir çatı altında toplayarak sizlere kolaylıkla erişim imkanı sunmaktır paylaşımlarımız yatırım yapmaya tevşik etmemektedir. Burada yer alan bilgilere göre yatırım yapacak olan kişilerin bu kararı kendi hür ve özgür iradeleriyle alması gerekmektedir. 


Saygılar birbtc.net ekibi...

full-width